Temat: Czy polecacie markę materacy Hevea?

Dzień dobry wszystkim. Z góry przepraszam za długiego posta, ale chcę opisać w miarę dokładnie swoją sytuację. Otóż za troszeńkę ponad 2 miesiące nadejdzie ten wyjątkowy dzień i zostanę mężatką. Ja i mój wybranek nie mieszkamy razem, bo chcemy sobie pierwsze wspólne gniazdku uwić dopiero po ślubie. Dopiero wtedy będziemy wszystko dokładnie urządzać, dekorować i tak dalej, no ale skoro od razu po weselu chcemy się wprowadzać, to niezbędne rzeczy wstawiamy do nowego mieszkania już teraz. I już przechodząc do konkluzji, chcę kupić materac. Zainteresowała mnie marka HEVEA, jeśli ktoś korzysta z jakichś ich produktów, będę wdzięczna za opinie. Zależy mi na dobrym zakupie, bo w końcu w tym łóżku spędzę noc poślubną big_smile

2

Odp: Czy polecacie markę materacy Hevea?

Gratuluję zdroworozsądkowego podejścia! To dobry moment, żeby załatwiać podstawowe wyposażenie domu no i dobrze moim zdaniem strzelasz w markę, bo jak dla mnie to jest takie połączenie wysokiej jakości z całkiem atrakcyjną ceną. Idealne dla młodych małżonków wink

3

Kilka lat temu kupiłam od Hevea lateksowy materac. Od dnia zakupu do teraz służy bardzo dobrze i mam nadzieję, że taki stan się utrzyma jak najdłużej. Po tym czasie użytkowania nie mam zastrzeżeń i mogę jak najszczerzej polecać. Przy okazji – wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!

4

Dziękuję Pani bardzo za życzenia, nieco przedwczesne, ale też wierzę, że żadne z nas sprzed ołtarza nie ucieknie wink Oczywiście dziękuję też za opinię. Też właśnie oglądałam materace lateksowe, bo moim zdaniem to jest wolidny i wygodny rodzaj.

5

Też jak najbardziej polecam markę Hevea. Mają nie tylko materace, ale też różne akcesoria, jeżeli byłaby pani zainteresowana. Jak chce pani sobie zamówić przez internet jakieś ich produkty to mogę podrzucić nazwę sklepu gdzie sam kupowałem: MjakMaterac. Wszystko doszło bez komplikacji i co mnie bardzo ucieszyło nie musiałem ani grosza płacić za przesyłkę