Temat: Poszukiwany dobry fotograf ślubny!!! Pilnie!!!!

Hej! Proszę Was o pomoc!!!! Do ślubu nam zostało bardzo niewiele, a nie mamy fotografa na ślub. Okazało się że nasz umówiony złamał nogę i nie da rady być na uroczystości. Jestesmy zrozpaczeni, do kogo byśmy nie dzwonili, to nie maja wolnego terminu. Kojarzycie może kogos?

2

Odp: Poszukiwany dobry fotograf ślubny!!! Pilnie!!!!

O rany, to masakra, bo to jak to wesele i bez fotografa… fotograf ślubny to absolutny mus! Bardzo Wam współczuję. Możecie jednak dopytać p. Dawida czy byłaby opcja… Słyszałam historie, że już niejedną parę z opresji wyratował… big_smile Nie pamiętam adresu strony, ale chyba w wyszukiwarke musielibyście wpisac „fdawid” i wam wyskoczy stronka. wink

3

Moja siostra się niestety rozwiodła… Ale została z najpiękniejszym jaki widziałam reportażem ślubnym z Krakowa. Fotograf tak dobrze uchwycił niektóre momenty, że w ogole nie było widać, że coś pomiędzy moim niedoszłym szwagrem a siostrą się nie układa… Wyglądali na takich szczęśliwych. wink Od rozwodu już trochę minęło, siostra ma nowego faceta i lada moment planuje ślub i ostatnio częściej wyciągamy ten stary reportaż ślubny żeby zobaczyć, jak wyglądała wtedy… Teraz ma ochotę na totalną zmianę, więc stara się nie powtórzyć ani rodzaju makijażu, ani sukienki ani nawet fryzury. wink

4

Ojej, to faktycznie trauma… ;/ Ja jeszcze mam ślub przed sobą, ale też sobie myślę, że sesja zdjęciowa i dobry fotograf to najważniejsza rzecz do ogarnięcia przed weselem…

5

Sprawdziłem sobie p. Dawida o którym była mowa, bo wyglądał na doświadczonego fotografa. Zadzwoniłem i… udało się. P. Dawid będzie na naszym ślubie! Dziękuję Wam bardzo!