Temat: Ciekawe dekoracje wnętrz

Witam wszystkich użytkowników forum. W poszukiwaniu inspiracji instynkt zaprowadził mnie, aż tu. Chciałam się was dyskretnie wypytać jakie macie pomysły na stylowe aranżacje wnętrza. Urządzam swoje pierwsze, samodzielne mieszkanie, a chciałabym to zrobić jak najlepiej. Problem tylko w tym, że mam bardziej ograniczone fundusze i wolałabym coś tańszego, ale spektakularnego. Jeśli macie jakieś pomysły na sprytne dekoracje to nie bójcie się pisać. Poczytam wszystkich. Pa

2

Odp: Ciekawe dekoracje wnętrz

Cześć. Jeśli masz ograniczone fundusze to może lepiej nie sugeruj się wszystkimi. Czasami lepiej jest poczekać, dozbierać więcej i wtedy kupić coś eleganckiego. Ja konkretnie polecałabym na przykład eleganckie poduszeczki w kwiecistej tkaninie.  Uważam, że kwiaty dodają świeżości, tym bardziej jeśli szukasz elegancji aranżacyjnej. Zwykła sofa w nudnym kolorze zyskuje na elegancji jeśli kupisz kilka takich kwiecistych poduch.

3

Odp: Ciekawe dekoracje wnętrz

Cześć. Ja niestety nie jestem w stanie nic konkretnego w aranżacji doradzić, bo się na tym nie znam, ale odeślę cię do dobrego sklepu, gdzie mają wiele takich ozdobnych produktów do urządzania domu. Znajdziesz go pod tym linkiem blackcatdesign.com.pl. Moja kupowała tam narzuty, poduchy i pufy.

4

Odp: Ciekawe dekoracje wnętrz

Cześć wszystkim. Ja to wszystko widzę podług swoich preferencji i wybrałabym coś, co przyda się w domu gdzie żyją także zwierzęta. Widziałam, że w sklepach było wiele takich materiałów w tym tkanina odporna na koty. Chodzi o wytrzymałość, bo moje kotki to czasami nie mają umiaru, jeśli chodzi o harce. Musiałam taką kupić, żeby moja sofa zachowała swój standardowy kształt.

5

Odp: Ciekawe dekoracje wnętrz

Hahaha. Materiał dla kotów, no tak nie da się ukryć, że te zwierzaki libią robić bałagan w domu. Lepiej się zabezpieczyć w coś takiego. Ja to niedawno kupiłam elegancki, rozkładany narożnik, pięknie przyozdobił mój nowoczesny, aczkolwiek minimalistyczny salon. Do tego mam dwie pufy, szklaną ławę kawową, i zestaw mebli. Najbardziej widoczny jest jednak ten piękny narożnik. Nie żałuję że go kupiłam, choć wcześniej zastanawiałam się nad zwykłą sofą.

6

Odp: Ciekawe dekoracje wnętrz

Ja to jestem bałaganiarzem. Mnie wszystko wypada z rąk więc musiałem kupić sobie sofkę z materiału odpornego na plamy dla mnie sprawdziła się znakomicie. Już nie raz wylałem herbatę, a sofa dalej jak nowa. Dlatego polecałbym chyba każdemu coś takiego, zwłaszcza tym co trzęsą im się ręce. Salon to mam typowy. Szafkę rtv, regal, półki i witryna na alko. Klasyka, która wystarczy chyba każdemu.