1

Temat: Gdzie polecacie robić zabiegi kosmetyczne?

Szukam miejsca gdzie robia dobrze zabiegi kosmetyczne bo chce kupic mamie na prezent kilka zabiegow jakas serie taka mocno regeneracyjna. Mysle ze jej by się spodobalo. wink Gdzie polecacie robić zabiegi kosmetyczne?

2

Odp: Gdzie polecacie robić zabiegi kosmetyczne?

koniecznie sprawdzac trzeba uprawniania kto robi zabieg bo to nie sa zarty potem można mieć defekt do konca zycia i neikoneicznie da się sytuacje odwrocic wiec trzeba koniecznie myslec przed niż po uwazajacie dziewczyny : )

3

no fajny prezent wymyśliłaś ; ) wg mnie to nowoczesny prezent i jak mama nowoczesna to na pewno jej się spodoba jestem tego pewna wink

4

czy kobiety tylko gadaja o ciuszkach i innych pierdołach? Czy już nie ma powazniejszych tematow? A wojna w Syrii? Kryzys emigracyjny ? To nic? No ogarnijcie się troche. Bo brak slow.

5

ja słyszałam pozytywne opinie o http://lenis.pl/ no ale to musisz dowiedziec się dokladnei co oni robia a czego nie bo kolezanka to akurat miala mezoterapię robioną i nic wiecej. A depilację woskiem w Lenis tez zrobisz wiec jak chcesz mieć wszystko za jednym zamachem to fajna opcja. Tylko ty akurat piszesz o prezencie to mama na jeden zabieg a ty na inny zabieg wink

6

tez mysle żeby ekspertymentowac i próbować nowych technik dbania o wyglad bo jednak to wazne z czasem tongue

7

no tylko lepiej nie przesadzac z botoksem żeby nie wyglad potem jak monstrum wink