Temat: Czy WMS wspiera inwentaryzacje?

Kochani wybaczcie pytanie laika ale czy WMS wspiera inwentaryzację? Jakby mnie ktoś zapytał to z miejsca powiedziałabym że tak, ale doszły do mnie słuchy że jednak nie no i w głowie mam już mętlik wiec bylabymwdzieczna gdyby ktosznajacysie w tym temacie mi odpowiedział jak to jest. Pozdrawiam i dziekuje z góry za pomoc.

2

Odp: Czy WMS wspiera inwentaryzacje?

Nie wiem co oferują inne firmy, bo wersje systemów WMS mogą być różne, ale ten na którym ja pracuję czyli od producenta oprogramowania HKK Consultma wszystko czego trzeba. Monitoring towarów na stanie jest pełny od przyjęcia po wydanie i na pewno nie bedzieszmiala z tym systemem problemów. Pozdrawiam serdecznie.

3

Dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze czy korzystacie może z voicepickingu? Jeśli tak to jak wam się to sprawdza?

4

Korzystamy, a osobiście uważam że ta metoda jest bardzo skuteczna w utrzymaniu odpowiedniej dynamiki pracy magazynierów, utrzymaniu porządku i ogrnaiczeniu pomyłek. Jakby nie patrzeć voicepicking system to niedrogie a skuteczne rozwiazaniedziekiktoremu pracownik ma obie rece wolne. Przeszkolenie mozezajac nawet jeden niecały dzień, jednym slowiem bardzo fajna opcja która niedługo zdominuje zapewne cały rynek.

5

Brzmi interesująco, szczególnie w tych czasach kiedy ludzie zmieniaja prace jak rekawiczki. Tak naprawdę to połowa mojego personelu jest tak naprawdę stała a reszta rotacyjna. Przeszkolenia i wdrożenia do pracy czasem powodowały duże straty wiec takie roziwazaniebedzie jak znalazł, pzdr.

6

To chyba coś nie tak z warunkami pracy u ciebie.

7

Rusz sie sprzed komputera do pracy to bedzieszmoglasie wypowiadać