Temat: Jakie zajęcia edukacyjne dla dzieci polecacie?

Witam, jakie zajęcia edukacyjne dla dzieci polecilibyście? Mam 6 letniego syna i niechciałbym żeby poszedł w ślady swoich równieśników czyli w kółko telewizja, komputer itd. Nie za bardzo też wiem jak zainteresować go czymś innym, co rozwinęłoby wyobraźnie albo nauczyło przydatnych umiejetnosci na przyszłe lata.

2

Odp: Jakie zajęcia edukacyjne dla dzieci polecacie?

Odpowiedź jest bardzo prosta, spedzaj z nim wiecej czasu zainteresuj ciekawym zajęciem na dworzu albo w bawcie sie razem w domu. Mój mąż kilka razy w tygodniu bawi się z synem klockami, albo samochodami, zawsze stara siewplesc do zabawy jakies ciekawe elementy dzieki którym mały łapie już coraz więcej. Pozdrawiam.

3

Uwierz że bardzo bym chciał ale wychowuję syna sam i dużo pracuję. Za dnia siedzi z nim moja mama a ona raczej nie jest z tych które bawiłyby się z dzieckiem klockami...

4

Poślij syna na zajęcia edukacyjne dla dzieci jak np te warsztaty: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/. Rozumiem Twoją sytuację bo sam częściej jestem w pracy niż w domu, żona podobnie, a teściowie i rodzice są troche z innej epoki i nie są w stanie dzieciaka niczym zainteresować. Pozaszkolne zajęcia rozwiązały problem, bo oprócz fajnego spędzania czasu uczy się nowych rzeczy z zakresu programowania, działania maszyn i urządzeń. na pewno się to przyda w przyszłości.

5

Mój też chodzi do GO4Robot sp. z o.o. i jest bardzo zadowolony. Ma tam już swoich kolegów z którymi robią jakieś projekty, czasem jak go dobieram i zajrzę nad czym pracują to szczęka opada big_smile. Mnie to cieszy ze chłopak się rozwija bo tak jak napisał kolega wyżej nigdy nie wiadomo do czego to się może w przyszłości przydać. Pozdrawiam serdecznie.

6

lada moment usłyszysz że chce być architektem a czas leci szybko i zanim się obejrzysz bedziejuz wybieranie studiów itd smile.

7

Dzięki za fajny pomysł bo w pełni rozwiąże to mój kłopot. Bardzo się cieszę że tu napisałem i daliście mi szybkie rozwiązanie, dzieki i pozdrawiam.