Temat: Ładnie prezentujące się komody do salonu

Poszukuję ładnych mebli. Przede wszystkim potrzebuję komody do salonu i jakiegoś stolika pod telewizor i stolika do kawy, które będę mogła dobrać właśnie do tej komody. Czy ktoś może mi polecić jakiś fajny sklep w którym znajdę tego typu rzeczy? Proszę o namiary na sprawdzone miejsca.

2

Odp: Ładnie prezentujące się komody do salonu

Coś mi się kiedyś ta nazwa obiła o uszy, ale nie jestem pewna… Może mi pani powiedzieć o nich coś więcej, podać jakieś namiary?

3

Jasne smile) Tu ma pani link do ich sklepu internetowego: http://meblex-rawicz.pl/category/komody-pokojowe-do-salonu. Jest to naprawdę sprawdzona i godna polecenia firma. Mają bardzo ładne i trwałe meble. Szafki i komody z dobrych materiałów, stabilne półki i regały, na których można postawić bez problemu telewizor i inne gadżety oraz książki no i naprawdę ładne stoliki do kawy. Wszystko idzie dobrać żeby było z tego samego zestawu, w takim samym kolorze drewna itp.

4

O, to świetnie! Właśnie takiego miejsca szukam, chcę mieć wszystko w takim samym stylu i chciałabym skompletować to właśnie w jednym sklepie, bo niestety nie bardzo mam czas na chodzenie po różnych salonach i kupowanie tego tu, tego tam… Dużo czasu to pochłania no i nie ma pewności, że wszystko co kupię będzie dobrej jakości.