1

Temat: Poszukuję niedrogiego serwisu rowerowego w Poznaniu.

Witam, mój rower górski ma już trochę latek i czasami szwankuje, a to przerzutki a to hamulce, ciągle coś, dlatego szukam niedrogiego serwisu rowerowego w Poznaniu, znacie taki?

2

Odp: Poszukuję niedrogiego serwisu rowerowego w Poznaniu.

Zamiast stale naprawiac stary rower kup nowy, teraz niezłe okazje można trafić, przejrzyj choćby oferte na rowery MTB Poznań ma wiele salonów rowerowych ale powinnaś odwiedzić sklep rowerowy 2Koła&Ski, to świetnie zaopatrzony sklep gdzie kupisz dobre rowery górskie które sprawdzą się zarówno na trasach gorskich, kamienistych i grząskich ściezkach czy w jeździe po mieście.

3

Kupic zawsze zdąży, ale podany przez Ciebie sklep prowadzi tez naprawę rowerów w Poznaniu, gdzie fachowcy o wszystko zadbają, wejdz tylko na http://2kola.net.pl/content/9-serwis-rowerowy dowiesz się tam ze naprawa roweru w Poznaniu odbywa się sprawnie i przy użyciu tylko oryginalnych części, zas cennik usług serwisowych rowerów jest niezwykle atrakcyjny, np. naprawa amortyzatora rowerowego, wymiana widelca to 45zł a jego montaż to 30zł.

4

Dzieki o to mi chodziło oddam rower do naprawy może jeszcze troche posłuzy, ale muszę przyznac ze ta oferta na rowery MTB jest bardzo kusząca, moze cos z niej wybiore jaki rower polecacie?

5

zalezy tez ile kasy chcesz wydac, każde lepsze wyposażenie roweru kosztuje, nie da się ukryć.

6

Wiem ale chyba można kupic dobry rower w przystepnej cenie, co?

7

Jesli chodzi o rowery MTB w Poznaniu dobrze sprzedają się modele Kellys i Spider, które są bardzo wygodne i funkcjonalne, mają aluminiową ramą, manetki, przerzutki i hamulce Shimano jego cena zalezny od rodzaju wyposażenia ale zaczyna sie już od ok. 1500 zł,. Zajrzyj na http://2kola.net.pl/26-rowery-mtb-275 i przejrzyj bogatą ofertę sklepu z Poznania, konsultanci sklepu chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

8

Dzieki za wszystko bardzo mi pomogliście nie dość, ze daliscie mi namiary na serwis to może jeszcze skorzystam z fajnej okazji cenowej i kupie sobie drugi rower na pewno się przyda.