Temat: Dobre witryny cukiernicze – lepiej lada czy regał?

Dzień dobry! Mam nadzieję, że przeczyta to choć kilkoro klientów/pracowników/właścicieli cukierni, bo przyda mi się każda opinia. Urządzam swoja pierwszą w życiu cukiernię i mam dylemat, czy moje wypieki lepiej prezentować gościom z lady czy z regału? Widuje się i takie i takie witryny i w sumie trudno mi powiedzieć, co się sprawdza lepiej. Może właśnie wy pomożecie wink

2

Odp: Dobre witryny cukiernicze – lepiej lada czy regał?

To ja może jako stała klientka kilku kawiarni i cukierni – mi wygodniej jest jak są regały, bo wtedy nie musza chodzić wzdłuż lady tylko sobie staję w jednym miejscu i od razu wszystko widzę.

3

Powiem tak, my mamy duży lokal, więc witryny cukiernicze mogą zajmować całkiem sporo miejsca, także mamy i długą ladę i regały na obu jej końcach. To bardzo dobrze wygląda i jest praktyczne, bo jest wrażenie, że wszystkiego jest bardzo dużo, a przy tym zawsze jest zapas miejsca, wystarczy poprzestawiać na półkach. Kupiliśmy wszystkie te meble od http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418 i pasują do siebie bardzo dobrze.

4

Ja też jako pracownik cukierni się wypowiem. Jak są regały, to trzeba uważać, bo klienci potrafią stać tam mnóstwo czasu i blokować dostęp. Także ostrożnie z tym wink

5

Ojej, dziękuję za opinie, to przydatne wskazówki. I też na pewno skorzystam z oferty ES SYSTEM K Sp. z o.o., bo mają bardzo ładne te witryny i jak mąż mówi, dobre parametry techniczne big_smile