Temat: Jaki podnośnik transportowy wybrać?

Dzień dobry wszystkim. Mam taki niewielki problem z wyborem podnośnika transportowego. Osoba, z myślą o której chcę go kupić, to mój tato. Nogi trochę odmawiają mu posłuszeństwa, a jednak umysł jest bystry. No i po śmierci mamy tato polubił spędzanie czasu poza domem, w towarzystwie innych seniorów. Aby mu to ułatwić, chcielibyśmy zaopatrzyć się właśnie w taki podnośnik. Czy ktoś mógłby coś doradzić?

2

Odp: Jaki podnośnik transportowy wybrać?

Cześć. Przede wszystkim życzę Ci  wytrwałości i powodzenia, to wspaniale z Twojej strony, że chcesz zająć się ojcem. A jeśli chodzi o podnośnik transportowy, to może najlepiej podjedźcie do jakiegoś sklepu z tego typu akcesoriami i obejrzyjcie trochę sprzętu, poproście też o demonstrację działania.

3

Wiesz, dla mnie to zupełnie normalne, ze zajmuję się tatą. A co do sklepu - mieszkamy w maleńkiej wiosce w okolicach Łodzi, więc ciężko u nas o takie „ekstrawagancje”.

4

Witam! Skoro jesteś z okolic Łodzi to dobry, ale taki naprawdę dobry podnośnik transportowy możesz kupić u nich: http://www.meva-podnosniki.pl/index.php … osnik-luna. Naprawdę polecam. W ogóle oferują dużo sprzętu rehabilitacyjnego i wspierającego osoby niepełnosprawne w normalnym funkcjonowaniu. Koniecznie do nich zadzwón, a dowiesz się więcej.

5

Cześć! To dopiero heca! Kupiłam dokładnie ten sam model podnośnika! Szczerze polecam Mazamed. Profesjonalna obsługa, dużo wsparcia oraz cierpliwosć konsultantów, którzy niestrudzenie odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Jeśli masz więc okazję dokonać u nich zakupu, to nie zastanawiaj się zbyt długo.

6

Jej, bardzo Wam dziękuję za te odpowiedzi, to dla mnie nieocenione wsparcie. Myślicie, żeby najpierw dzwonić, a ewentualnie później jechać?

7

Tak, najpierw spokojnie sobie porozmawiaj, opowiedz o tym, czego potrzebujesz. Konsultanci na pewno pomogą Ci wybrać to, co najlepsze i najbardziej odpowiednie.

8

Jeszcze raz dzięki! Wszystkiego dobrego!