Temat: Czy w Poznaniu Jeżycach pieczątki można zamówić?

Witajcie. Chciałbym zamówić profesjonalne pieczątki w Poznaniu Jeżycach gdzie znajduje się siedziba mojego przedsiębiorstwa. Czy orientujecie się, czy w tej dzielnicy Poznania można wykonac dobrej jakości pieczątki w atrakcyjnej cenie?

2

Odp: Czy w Poznaniu Jeżycach pieczątki można zamówić?

Ja dla mojej firmy zamówiłem niedawno różne pieczątki w Poznaniu Jeżycach. Wykonała je firma, która w Internecie pod adresem http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/pieczatki/ przybliża swoją ofertę. Na tej stronie można znaleźć obszerny katalog oprawek do pieczątek, przygotowany przez tę agencję. Oprawki pochodza od znanych i cenionych producentów. Po wyborze oprawek należy tej firmie dostarczyć osobiscie lub przesłac mailem tekst, jaki ma się znaleźć na danej pieczątce. Firma często jest w stanie zrealizowac zamówienie jeszcze tego samego dnia, w którym zostało ono złożone.

3

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Prawdopodobnie złożę zamówienie w tej właśnie firmie, chciałbym się jeszcze tylko dowiedzieć, jak przedstawia się jej cennik.

4

Cena pieczątki polimerowej w firmie Tablitek jest uzależniona m.in. od rodzaju wybranej oprawki, a także od ilości linijek tekstu umieszczonych na pieczątce. Generalnie jest ona bardzo atrakcyjna. Nieco droższe są pieczątki w technologii błyskowej tradycyjne oraz kieszonkowe, które firma wykonuje na poczekaniu.