Temat: Szukam spółki na sprzedaż w Poznaniu albo w innym polskim mieście?

Mam troszkę zaoszczędzonego grosza i chciałbym go zainwestować w jakiś dodatkowy interes. Chętnie kupię udziały w jakieś spółce albo w ogóle kupię całą firmę. Jesli macie jakieś propozycje piszcie śmiało. Aha, nie interesuje mnie inwestycja w pomysły tylko w fizycznie istniejące przedsiębiorstwa.

2

Odp: Szukam spółki na sprzedaż w Poznaniu albo w innym polskim mieście?

Firma LTD Solutions Sp. z o.o. zajmuje się posrednictwem w sprzedaży spółek. Pomagają też w załatwieniu wszystkich formalnosci związanych z założeniem nowej firmy w Polsce lub zagranicą, równiez w rajach podatkowych tj. Wyspy Marshalla.

3

Interesuje cie jakas konkretna branza?

4

Ja mam na sprzedaż działający sklep internetowy. Zwyczajnie nie mam w tej chwili czasu na jego obsługę i chętnie go odstąpię za rozsądną cenę. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu.

5

Najlepiej coś z branży poligraficznej, bo akurat na tym się najlepiej znam. Co do sklepu internetowego, tonie jestem zainteresowany.

6

Znalazlam jeszcze linka, który może Cię zainteresowac http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/s … olek-z-oo/. Na tej stronie masz fizycznie istniejące spółki na sprzedaż Poznań jak na każde duże miasto przystalo jest siedzibą wielu różnych firm i spółek. Napewno znajdzie się ktoś chętny, kto będzie chciał sprzedac częśc udziałów w swojej firmie albo w ogóle ktos kto będzie chciał sprzedac cały swój biznes. Jak zgłosisz się do wyspecjalizowanej kancelarii, na pewno znajdą oferty, które mogą Cię zaciekawić.

7

Ja na Twoim miejscu zgłosiłbym się do jakieś firmy inwestycyjnej. Być może będą mieli jakieś ciekawe propozycje inwestycji w nowe biznesy.