Temat: Gdzie zapisać syna na breakdance w Warszawie?

Mój syn się interesuje tańcem. Ale wiecie, nie tym takim klasycznym tańcem, tylko tańcem-łamańcem. Breakdance go interesuje i teraz chodzi i mi cały czas marudzi, że on się chce tego uczyć. Tylko gdzie mogę go w Warszawie na breakdance zapisać? W ogóle ktoś tego uczy?

2

Odp: Gdzie zapisać syna na breakdance w Warszawie?

No pewnie, że tak. Nie masz pewnie nawet pojęcia jak dobrze to teraz wygląda, bo to jest coś, co teraz nawet nie tylko chłopców przyciąga, ale też coraz więcej dziewczyn, które się chcą tego uczyć. I można to bez problemu ogarnąć i jakoś sprawić, że każdy się tym zaitneresuje.

3

Mój syn właśnie też teraz się uparł i myślałam, że jeśli chodzi o breakdance Warszawa raczej stoi dobrze. I się nie myliłam, bo na stronie http://www.ckit.pl/breakdance/ od razu znalazłam takie zajęcia i naprawdę jestem zadowolona. A syn coraz bardziej skomplikowane rzeczy zaczyna wywijać

4

No proszę, czyli jednak się da. Muszę zobaczyć i ogarnąć jak to dokładnie wygląda i dopiero wtedy synowi powiem, zrobię mu taką niespodziankę i zobaczę czy się ucieszy z tego, że znalazłam mu miejsce, w którym się może tego breaka uczyć od najlepszych

5

No na pewno będie zadowolony. Mój to prawie pod sufit skakał, jak mu kazałam się wygodnie ubrać i zabrałam na pierwsze zajęcia. Fajnei było. Ja najpierw nie byłam do tego przekonana, ale jak widzę jego postępy i radość to się okazuje, że nie mam nic przeciwko temu

6

Widzisz, a mówiłem Ci, że na pewno się w Warszawie znajdą takie zajęcia no i proszę bardzo, są takie zajęcia, więc Twój syn się wszystkiego nauczy po czujnym okiem fachowców smile