Temat: Polecicie jakiś sklep z Littlest Pet Shop?

Kochane! Rzadko robię zakupy w internecie, ale każdy mi mówi, że ceny zabawek online będą dużo niższe. Polećcie mi jakiś sklep! Nie chciałabym się nabrać na tanie podróbki!

2

Odp: Polecicie jakiś sklep z Littlest Pet Shop?

No z tymi podróbkami faktycznie trzeba uwazac bo latwo chcąc zaoszczedzic można się w to wkopać. Sklepem który ma firmowe zabawki jest Ebambini  także tam nie musisz się martwic czy to podróbki czy nie. I maja ogromny wybor tych zabawek

3

Dziekuje

4

Wiecie co to jest prawda! Jak porownalam ceny w sklepie w centrum Warszawy z cenami na http://www.ebambini.pl/Littlest-Pet-Shop-c1503 to az się zdziwiłam! Jeśli chodzi o zabawki Littlest Pet Shop sklep do którego wrzuciłam link ma ogromny wybor, także na bank znajdziesz to, cego szuka Twoje dziecko. Widze ze jesteś z Warszawy wiec dobra wiadomość jest taka, ze możesz do nich pojechać i odebrać to za darmo na Mokotowie. Wybor jest tak duzy, że jak pierwszy raz weszłam na te stronke to myślałam że zgłupieje wink wiec to co zrobiłam to wzięłam córe na kolana i obejrzałyśmy razem te zestawy i mogla wybrać sobie jeden który chciała.   

5

Dzięki! Ratujecie mi życie ;-)