Temat: Krawężniki granitowe do ogrodu - w której firmie zamówię za niewielkie pieniądze?

Dzień dobry. Szukam jakiejś dobrej firmy produkującej krawężniki granitowe, które można położyć w ogrodzie. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości, zwłaszcza wytrzymałości, oraz żeby firma była z województwa lubuskiego. Z góry dzięki.

2

Odp: Krawężniki granitowe do ogrodu - w której firmie zamówię za niewielkie pieniądze?

Hej. Wiem, że takie krawężniki można kupić w większych marketach budowlanych, ale nie mam pojęcia, jaka jest ich jakość. Myślę, że możesz sprawdzić.

3

Odp: Krawężniki granitowe do ogrodu - w której firmie zamówię za niewielkie pieniądze?

Słyszałem właśnie, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Podobno jakość nie jest najwyższa i płyty często pękają. Dlatego chciałbym dokonać zakupu bezpośrednio u producenta, tak jest podobno bezpieczniej.

4

Witam. Jakiś czas temu zamówiłem krawężniki granitowe w tej firmie kamieniarskiej: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ofe … granitowe/. Muszę przyznać, że jakość naprawdę zadowalająca, piękny wygląd i bardzo korzystna cena. Zadzwonić zawsze możesz. Wtedy dowiesz się więcej i czy w ogóle mają interesujące Cię wzory.

5

Jasne, że mogę. Dlatego bardzo Ci dziękuję. Myślę nawet, że odwiedzę ich osobiście, gdyż niedługo i tak będę w Gorzowie. Trzymaj się i wszystkiego dobrego!

6

Nie ma za co dziękować. Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach. Mam nadzieję, że uda Ci się u nich znaleźć to, czego potrzebujesz. smile