Temat: Szukam dobrych domowych obiadów w Warszawie na Białołęce

Ostatnio jak zamawialam jedzenie to wyszly takie gnioty, ze dosłownie guma a nei jedzenie. Zwyjle placki ziemniaczane suche … w zasadzie sam wior…No musze teraz cos nowego znaleźć. Ktos cos może mi doradzic?

2

Odp: Szukam dobrych domowych obiadów w Warszawie na Białołęce

To jasne ze sa miejsca gdzie niekoniecznie dobrze zjesz ale domowe obiady teraz tez możesz zamowic na telefon i ja mysle ze czegos takiego ja bym szukala.

3

Prawda jest taka, ze na robienie wlasnego jedzenia to trzeba mieć czas, bo w innym wypadku to się nie da tego zrobic. Ja mam tak, ze robie raz na tydzień no i czasami jeszcze w weekend pracuje.

4

Ja brałam stąd naleśniki z wiśnią https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … -bialoleka tutaj dałam linka od razu na dzielnicę ktorej szukasz. Oni generalnie maja dowóz jedzenia wiec w roznych dzielnicach ich można spotkac. A poza tym maja tez placki ziemniaczane ale cenowo to tak naormlanie. Zreszta sama zobacz ceny naleśników bo sa podane na stronie. A wiadomo ze jak się chce jesc to musem sa dobre obiady domowe Warszawa Białołęka to jednak miejsce gdzie sporo punktów gastronomicznych działa i nie ma z tym problemu.

5

u mojej siostry w firmie to wysyłają jedną osobę i ta przywozi cały pakunek obiadów domowych dla calego pietra  ; ) Ale to trzeba się zorganizowac bo jednak nie w każdej firmie to dziala.

6

Ja tą naleśnikarnie co pisałam o niej znalazłam przypadkowo w necie. Ale teraz nie załuję. Poza tym maja naprawde duży wybór naleśnikow są i takie puste naleśniki szczególnie jak dla dzieci się zamawia to można cos takiego wziąć.

7

Puste naleśniki : ) a ja myślałam ze sprzedają tylko z nadzieniem hehe ale widocznie ktos takie naleśniki tez je tongue

8

Nie ma się co oszukiwac ale dzieci zwykle sa bardziej wybredne i one puste naleśniki jedza tongue

9

Moja kolezanka takie sama robi w domu wink i rzeczywiście dzieci je wola czasem .

10

jak będziesz szukać domowych obiadów w Warszawie to zwroc uwage na to aby oferowane jedzenie było naprawde smaczne i świeze…

11

No nabrac się można na niby swieze a jest tylko podgrzane a to jednak robi duza roznice.