Temat: Kurs tańca dla młodzieży we Wrocławiu, możecie polecić jakąś dobrą szkołę??

Witam forumowiczów, mam nastoletniego syna, który ostatnio dość niepewnie opowiedział mi o tym, że chciałby spróbować swoich sił w tańcu. Szczerze mówiąc tak średnio mi się to podoba, wiecie to jest takie mało męskie…no ale co zrobić. Poprosił mnie o poszukanie jakiegoś ciekawego kursu, ja się kompletnie na tym nie znam, ale może ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś interesującą szkołę tańca, która prowadzi kursy dla młodzieży.

2

Odp: Kurs tańca dla młodzieży we Wrocławiu, możecie polecić jakąś dobrą szkołę??

Kobieto, zjedz Snickersa, bo strasznie gwiazdorzysz, ja jestem zawodowym tancerzem i nie uważam, że to coś złego czy niemęskiego.

3

Odp: Kurs tańca dla młodzieży we Wrocławiu, możecie polecić jakąś dobrą szkołę??

No dokładnie skoro chłopak chce spróbować sił w tańcu to nie ma co go ograniczać. Ja mogę Ci polecić kurs tańca dla młodzieży we Wrocławiu, do tej szkoły tańca http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-z … mlodziezy/ chodzi syn mojej przyjaciółki, też nastolatek i jest bardzo zadowolony. Ostatnio nawet był na jakiś zawodach i zajął niezły wynik, więc chyba całkiem spoko wychodzi im ta nauka.

4

Nie, no ja nie mam nic przeciwko, jak chce niech próbuję…ale wiecie martwię się czy da sobie radę i w ogóle. To dość wrażliwy chłopiec.

5

Kobieto, dzieci dorastają i możesz być pewna, że chłopak świetnie sobie poradzi! Moja córka chodzi na zajęcia do tej szkoły tańca i powiem tylko jedno: rewelacja! Świetne trenerki, które świetnie dogadują się z młodzieżą, świetne metody nauki, nie ma żadnej chorej rywalizacji tylko wzajemny szacunek, poza tym super lokalizacja i przystępna cena. Uwierz mi, to super sprawa jak nastolatek ma swoją pasję!

6

No, pewnie masz rację, serdecznie dziękuje za opinie, jestem teraz trochę spokojniejsza. Czy mogłabyś powiedzieć jak często i w jakich godzinach odbywają się zajęcia?

7

Moja córka chodzi 2 razy w tygodniu, zajęcia odbywają się późnym popołudniem, jakoś w okolicach 17-18, także na spokojnie zdążą na trening po szkole.

8

To brzmi całkiem sensownie, treningi 2 razy w tygodniu to optymalne rozwiązanie. Serdecznie dziękuję za pomoc!