Temat: Kogo polecacie do zabudowy stoisk targowych w Poznaniu?

Witam wszystkich Forumowiczów! Biore udzial w targach i bede na nich prezentowala swoje produkty. Szukam kogoś, kto zajmuje sie zabudowa stoisk targowych. Interesuje mnie projekt oraz budowa. Chcialabym kogos sprawdzonego i niedrogiego. Kogo polecacie w Poznaniu? Bardzo prosze o pomoc

2

Odp: Kogo polecacie do zabudowy stoisk targowych w Poznaniu?

Witam. Jestem na bieżąco w temacie, poniewaz wlasnie zakonczylem wspolprace z firma, ktora zajmuje sie zabudową stoisk targowych w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolony, poniewaz od pierwszych chwil wspolpracy widac indywidualne podejscie do Klienta. To bardzo wazne, zwlaszcza ze zalezalo mi na stoisku oryginalnym bardzo wpisujacym sie w estetyke branzy. http://versus-targi.pl/ – korzystalem z ich uslug. Szczerze polecam

3

No wlasnie, zalezy mi na stanowisku oryginalnym, bo wiem ze tym moge przyciagnac klienta

4

No to oferta tej firmy powinna Cie zainteresowac

5

hej hej Stoisko targowe to wizytowka calej firmy, powinno przyciągać. Standardowe zabudowy są OK, ale są nudne. Dodakowo powiem, że podobno miejsca narożne i na skrzyzowaniu alei są najatrakcyjniejsze wink pozdrawiam

6

Zadbaj tez o personel przy Twoim stanowisku. Starannie dobierz osoby Cie reprezentujące, bo n ie ma nic gorszego jak niekompetentna osoba na takim miejscu. Pozdrawiam