Temat: Ginekolog w Warszawie wykonujący USG piersi.

hej dziewczyny z Warszawy, jakiego ginekologa polecacie? Może być prywatnie, chodzi mi o takiego, który wykonuje usg piersi. Jestem w grupie ryzyka i powinnam sobie robić takie badania, ale oczywiście na NFZ nic nie dostanę, a że nie mam zamiaru czekać aż rak urośnie to wolę iść do prywatnego. Kogo mi poecacie?

2

Odp: Ginekolog w Warszawie wykonujący USG piersi.

Jasne, nie ma co czekać, szczególnie jeśli jesteś w grupie ryzyka. Dobrego ginekologa znajdziesz tutaj http://macromedica.pl/usg-piersi-warszawa/. Według najnowszych zaleceń każda kobieta po trzydziestym roku życia powinna je wykonywać, ale jeśli jesteś w grupie ryzyka to badanie należy wykonać nawet częściej. dostępność lekarzy w tej placówce jest bardzo wysoka. Nie będziesz czekała na termin dłużej niż tydzień.

3

Odp: Ginekolog w Warszawie wykonujący USG piersi.

A czy któraś z was robiła sobie usg 3D lub 4d, słyszałam, ze na takim usg naprawdę wszystko lepiej widać.

4

Odp: Ginekolog w Warszawie wykonujący USG piersi.

Ja robiłam, w tej samej przychodni co jest usg piersi. Tutaj masz informacje http://macromedica.pl/usg-3d-4d/. Mnie to bardzo wzruszyło, jak zobaczyłam jak nasze maleństwo się rozwija i jak sobie fika. Pani doktor sprawdziła czy wszystko jest ok. Myślę, ze warto sobie zafundować takie badanie.

5

Odp: Ginekolog w Warszawie wykonujący USG piersi.

Właśnie też tak słyszała, ze warto. Chciałabym by mój maż tez zobaczył maleństwo, bo on przecież ruchów dziecka nie będzie odczuwał wink Cena też jest całkiem spoko.