Temat: Jakiś suplement na stawy, najlepiej naturalny?

Moja żona ma od pewnego czasu problem ze stawami. Szukamy rozwiązania ale nie bardzo daje to efekty. Znacie może jakiś suplement, fajnie gdyby miał w miarę naturalny skład, jaki mógłby tu dobrze zadziałać?

2

Odp: Jakiś suplement na stawy, najlepiej naturalny?

Jak sobie zajrzysz na stronę jakiejś apteki online na przykład Gemini to tam są opisane różne suplementy na stawy. Idź może tym tropem bo informacji jest sporo.

3

Czytałem sporo dobrych opinii o tym rozwiązaniu: https://www.aptekagemini.pl/group/litozin. Nie jestem ekspertem ale ponoć dzika róża może bardzo dobrze wpłynąć na stawy i od razu masz witaminę C więc cały organizm zyska na zażywaniu tego. Składniki naturalne więc raczej można spokojnie brać. Napisali że są kapsułki lub tabletki więc zapytaj żony co by wolała.

4

Też miewam kłopoty ze stawami. Muszę się tym litozinem zainteresować bo dotąd nie trafił mi w ręce. Jeśli jest szansa by sobie ulżyć to zdecydowanie warto próbować.

5

Jestem zwolenniczką naturalnych suplementów a dzika róża ma bardzo dobry wpływ na ciało człowieka. Nie słyszałam że może pomagać na stawy – widać ta roślina ma większy potencjał niż sądziłam.