Temat: Szukam sukienki bankietowej ale nie wiem gdzie mogę ją kupić poleci ktoś jakieś miejsce?

Hej szukam sukienki bankietowej i szczerze to nie wiem gdzie jest jakiś sklep w którym znajde coś w tym rodzaju. Pomoże ktoś?

2

Odp: Szukam sukienki bankietowej ale nie wiem gdzie mogę ją kupić poleci ktoś jakieś miejsce?

Hej, polecam sklep ale akurat w którym nie raz już robiłam zakupy i nigdy nie było żadnego problemu z niczym nawet jak kupiłam kiedyś przez przypadek za duży rozmiar to problemów ze zwrotem pieniędzy nie było i wszystko przebiegło sprawnie i później mogłam już bez obaw zamówić swój rozmiar. Mają właśnie duży wybór.

3

Odp: Szukam sukienki bankietowej ale nie wiem gdzie mogę ją kupić poleci ktoś jakieś miejsce?

A podałabyś jakiegoś linka do tego sklepu?

4

Tak ,tak, oczywiście przepraszam ja tu się zachwycam tym skelpem i z tego wszystkiego zupełnie zapomniałam ci napisać najważniejszego a więc tak, tutaj masz link do ich strony: https://prettyclever.pl/249-wieczorowe i tam masz szeroki wybór sukienek na bankiety i w ogóle wieczorowe wyjscia

5

Witaj ja też kupowałam w Pretty Clever kilka razy i ani razu się nie zawiodłam tak jak mi kiedyś koleżanka ze studiów poleciła ten sklep tak do dzisiaj tam kupuje jak tylko coś potrzebuje to w wolnej chwili odpalam laptopika i siadam sobie wygodnie z herbatką i oglądam ciuszki na tej stronie do której koleżanka podała linka

6

Dziękuej wszystkim za pomoc skoro takie dobre opinie to zaraz wchodzę na tą stronę i oglądam sukienke na bankiet : )