Temat: Fotoreporter zajmujący się fotografią rodzinną w Tychach bądź okolicach.

Witam, szukam fotoreportera/fotografa, który zajmuje się profesjonalnie robieniem sesji rodzinnych, z miłym usposobieniem i dużą dozą cierpliwości do dzieci, bo mam ich aż troje. Nie zależy mi na sesji statycznej (zdjęcia ustawiane i pozowane), chciałabym jak najbardziej naturalne zdjęcia w plenerze, żeby po prostu zostały uchwycone radosne i beztroskie chwile na rodzinnym spacerze.

2

Odp: Fotoreporter zajmujący się fotografią rodzinną w Tychach bądź okolicach.

Nie wiem, ja w dalszym ciągu nie rozumiem tej szaleńczej mody na sesje. I to wszystko w czasach kiedy każdy w telefonie ma aparat do super profesjonalnych zdjęć.

3

Zrobić zdjęcie samemu to nie to samo, co zdjęcie zrobione przez prawdziwego fotografa. Sama miałam robione sesje zdjęciowe ślubną i brzuszkową i rodzinną i to przez jednego fotografa Panią Katarzynę Kościańską Foto-odbicie.pl. I to studio fotograficzne bardzo polecam, jeśli ktos szuka fotografa właśnie z okolic śląska, to jest to strzał w dziesiątkę. Sympatyczna a do tego kompetentna. Nawet kiedy nasz synek nie chciał współpracować okazała dużo zrozumienia i wykazała się nie lada pomysłowością, za co jej oficjalnie dziękuję smile

4

Takie naturalne zdjęcia są najlepsze, a po kilku latach jak miło wrócić do tamtych chwil, kiedy się patrzy jak dziecko szybko rośnie. Ja nie miałam sesji brzuszkowej, bardzo tego żałuję, ale już jesteśmy umówieni na sesję rodzinną smile

5

Mi też zależało bardziej na reportażu rodzinnym niż na pozowanej sesji, moim zdaniem takie chwile uchwycone gdzieś w zabawie, biegu są o wiele ciekawsze i po latach bardziej wzruszające. Nasza Pani fotograf idealnie uchwyciła i momenty i emocje które towarzyszyły całej rodzinie (bo zaprosiliśmy też seniorów). Sesja była wykonywana przez to studio http://www.foto-odbicie.pl/index.php/se … nne-tychy/. I cieszy mnie, że w końcu popularność zyskuje fotografia rodzinna Tychy to siedziba firmy pani fotograf, z którą współpracowaliśmy, więc poleci wam na pewno jakieś ciekawe miejsca, a wyobraźni jej nie brakuje. U nas był to park linowy i jezioro paprocany. Do dziś jak patrze na zdjęcia dziadka na trasie linowej to mam łezki w oczach smile