Temat: Jak wygląda sprzedaż samochodu firmie skupującej auta?

Chcę sprzedać uszkodzoną w wypadku Skodę Yeti. Auto jest na chodzie, tylko troszke rozbite z lewej strony. Samochód jest z 2007 roku i ma mały przebieg, bo tylko 80tyś km. Chcę ją sprzedać firmie, która skupuje samochody, tylko zastanawiam się jak to wygląda od strony formalnej. Sprzedawał ktoś z was samochód w ten sposób?

2

Odp: Jak wygląda sprzedaż samochodu firmie skupującej auta?

Przejrzyj sobie zawartość serwisu superautomarket.pl. Tam masz dokłądną instrukcje, jak zrobić to krok po kroku. Najlepiej zacznij od wypełnienie formularza wyceny albo sama do nich zadzwoń. Jak cena Ci odpowiada umawiasz się na oględziny i jak wszystko się zgadza podpisujesz umowę sprzedaży. SuperAutoMarket to chyba największy autoskup w Polsce, a ich wyceny sa naprawdę bardzo dokładne. No i płacą Ci od ręki, nie musisz czekać aż oni później sami sprzedadzą ten samochód.

3

Ja tak sprzedawałam swoją Micre, też po kolizji. Zadzwoniłam, ktos na nastepny dzień do mnie przyjechał, zaproponował cene i samochod sprzedałam od reki.

4

Dzięki za odpowiedz. Bałam się troszke, że to jest jakieś naciąganie, ale jeśli tak to wygląda to spoko.