1

Temat: Komu się przydaje certyfikacja ISO 50001?

Witam. Ostatnio mój znajomy mi powiedział, żebym pomyślał o certyfikacie ISO 50001 ale kompletnie nie wiem na czym ten cerryfikat polega i ogólnie gdzie mógłbym go zdobyć? Może ktoś tutaj mi coś powie na ten temat?

2

Odp: Komu się przydaje certyfikacja ISO 50001?

Jeśli interesują Cię metody oszczędzania energii i zadbanie o wszelkie wymogi ekologiczne itp. to takie certyfikaty ISO 50001 to znakomita opcja wink konkrety możesz przeczytać tutaj: http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-50001/, jak również zgłosić się do firmy, która zajmuje się udzielaniem takich certyfikatów itp. wink w sumie to jest wielka oszczędność w czasie i wydaję m isię, że jak tylko jakąś firmę stać na wdrożenie ISO to jest jednak wielka inwestycja na przyszłość. Także nie ma się co zastanawiać.

3

No ta firma PCC-Cert jest znakomita! Można dzięki nim zdobyć szybko i łatwo bardzo renomowane certyfikaty ISO. Także naprawdę bardzo opłaca się skontaktować z tą firmą i spróbować zdobyć taki certyfikat dla siebie.

4

No proszę.. w sumie myślałem o jakiś większych inwestycjach w firmie, a taki certyfikat iso bardzo mnie przemawia..