Temat: Czy schodołazy do wózków inwalidzkich zdają egzamin?

Zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia ale ponieważ ich koszt nie jest najniższy, rozważam to starannie i szukam opinii na ich temat osób, które mają jakieś doświadczenia z tego rodzaju sprzętem. Wiecie coś na ten temat?

2

Odp: Czy schodołazy do wózków inwalidzkich zdają egzamin?

Wydaje mi się, że to może być przydatne jak nie ma się w domu specjalnych platform dla osób niepełnosprawnych, a jak wiadomo to nie zawsze jest możliwe, na przykład na wąskich i krętych schodach, platformy zdają egzamin tylko na prostych. Niemniej jednak wydaje mi się że taki sprzęt będzie spisywał się różnie, zależnie od tego jakiej jest firmy i czy jest dobrej jakości, tak samo jak balkoniki czy wózki inwalidzkie, także różne bywają

3

Ja mam doświadczenie ze schodołazami firmy Maza-Med i mogę bardzo polecić, z perspektywy czasu widzę że to był jeden z najlepszych zakupów jeśli chodzi o produkty dla osoby niepełnosprawnej. Nie wyobrażam już sobie życia bez tego urządzenia. Platformy też w niektórych miejscach mamy w domu ale schodołaz jest dużo bardziej praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Jak najbardziej mogę polecić ale wypowiadam się tylko na temat produktów tej firmy które znam, co do innych nie wypowiadam się, bo możliwe że są gorszej jakości, mniej funkcjonalne czy coś w tym stylu…

4

Rozumiem. Słyszałem o tej firmie więc jak będę kupował to być może właśnie jej sprzęt. Dziękuję za wypowiedzi