Temat: Uniwersalny i niezawodny laptop - proszę o pomoc

Witajcie. Jako że wkrótce będę musiała dużo podróżować (zawodowo), chciałabym zaopatrzyć się w jakiś przenośny komputer. Korzystam głównie z Excela i innego tego typu oprogramowania, ale nie oznacza to, że w luźniejszych momentach nie chciałabym obejrzeć jakiegoś filmu, a nawet w coś zagrać. Bardzo proszę o rady.

2

Odp: Uniwersalny i niezawodny laptop - proszę o pomoc

Witaj. Piszesz o podróżowaniu, więc przyszło mi do głowy, że komputer powinien być niewielkich rozmiarów i w dodatku dość wytrzymały. Osobiście polecam więc laptopy - HP Spectre, które możesz znaleźć chociażby tutaj: www.mct-sklep.pl/spectre-c4738. Mają bardzo dobre, w miarę uniwersalne specyfikacje, a w dodatku niektóre wyposażone zostały w zawiasy umożliwiające obrót matrycy o 360 stopni. Świetna sprawa w podróży.

3

Witajcie! Ja tam nie przesadzałbym z tym małym rozmiarem, skoro mowa także o filmach lub grach. Ze swojej strony polecam serię Lenovo Thinkpad L - wiele rodzajów i duży wybór. Znajdziesz je tutaj: www.mct-sklep.pl/thinkpad-l-c4544. Aha, zwróć uwagę na to, żeby miał przynajmniej 4 GB RAM-u.

4

Dzień dobry! Jeśli chodzi o laptopy, to mając na uwadze podobne czynności, kupiłam ostatnio takie cudeńko: mct-sklep.pl/xps-13-c4631. Jak na razie mój Dell XPS 13 sprawdza się doskonale, a małe rozmiary wcale nie przeszkadzają w oglądaniu filmów ani w innych rozrywkach. I dokładnie tak jak pisał kolega wyżej - nie oszczędzaj na RAM-ie. smile

5

Bardzo Wam dziękuję!!! Chyba zdecyduję się na HP, ta opcja obracania ekranu mnie uwiodła, no i markę znam najlepiej!

6

Proszę bardzo! Oby tylko dobrze się spisywał. smile