Temat: Kołdra puchowa – gdzie kupić najcieplejszą?

cześć! Normalnie ta zima mnie wykończy.. jest tak zimno, że zdecydowałam, że kupię sobie nową kołdrę na noc. Tak, chcę cieplutką, mięką kołdrę puchową wink może ktoś z was mi poleci gdzie taką dobrą kupić? Bardzo będę wdzięczna bo jednak nie mam zamiaru kupić coś kiepskiego i za jakiś czas załować.. liczę jednak na solidne rekomendacje! jak pomożecie mi znaleźć dobrą ciepłą kołdrę, to będziecie mieli dobry uczynek, bo nie będę już marzła nocami tongue

2

Odp: Kołdra puchowa – gdzie kupić najcieplejszą?

a może to nie kołdry ci potrzeba żeby się ogrzać? Bo jednak ja służę pomocą, hehe… tongue

3

xD wydaję mi się, że jednak autorce kołdra w zupełności wystarczy.. na pewno też poszukam czegoś i jak znajdę coś interesującego to podeśle, ale obecnie jestem w pracy wink

4

ja osobiście z żoną zamówiłem super kołdrę puchową z tej stronki https://proecodreams.pl/26-koldry-puchowe i mogę ją nieskończenie mocno polecić! Kołdra jest mega ciepła, miła w dotyku i tak idealnie się pod nią śpi, że tego trzeba doznać. Taka kołdra uchroni przed nawet największymi mrozami, a co najlepsze, jest ona w fajnej cenie i wcale nie trzeba ileś tam płacić. Warto wspierać ttakie polskie firmy i się nią zainteresować wink naprawdę, bardzo polecam bo odkąd mamy taką pościel to już nie ma opcji, że przestawimy się na inną wink

5

to w takim wypadku też musze zainwestować taką kołdrę puchową, bo mam taki sam problem jak autorka.. mega zimorodek ze mnie i jednak nie lubię jak zimno jest.. a ta zima w tym roku to jest masakra normalnie! Szkoda, że nie pomyślałam wcześniej o takiej kołdrze no ale cóż, będę miała chociaż na przyszlosć.

6

Ja od dawna mam kołdrę puchową od nich i przyznam, że faktycznie oferuje ona wiele ciepła i komfortu w nocy. Polecam serdecznie każdemu wink pozdrawia również duży zimorodek tongue

7

w takim wypadku dziś wracam do domu i będę mówiła mężowi żeby nam zamówił taką pościel bo jednak też u nas różnie to bywa w nocy.