Temat: Skąd bierzecie susz na patyku do kompozycji kwiatowych i dekoracji?

Mam pytanie do was: skąd bieżecie suszki na patykach przy robieniu kompozycji kwiatowych?

2

Odp: Skąd bierzecie susz na patyku do kompozycji kwiatowych i dekoracji?

Hej, ja sobie robię, jak mam z czego. Przynajmniej staram się sobie jakoś pokleić na wcześniej przygotowanych kijkach.

3

No problem w tym, że ja nie mam z czego robić. Musiałabym coś kupić, chciałabym żeby mi ktoś polecił odpowiedni sklep, jakąś internetową hurtownię czy coś.

4

Mam taki sklep do polecenia, lubię w nim kupować nie tylko susz na patyku mają, ale też inne kwiaty, rośliny do dekoracji. Jak chcesz to sobie popatrz, podaję namiary https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/c/na-patyku/67, ja tam jestem bardzo zadowolony z oferty. Produkty mają bardzo trwałe, nigdy niczego uszkodzonego nie dostałem, a wiecie że to towar nietrwały, łatwo go uszkodzić.

5

O, super oferta, a powiedz mi jeszcze czy musisz jakoś zabezpieczać suszki w sensie lakierować czy coś, przed użyciem, zastosowaniem w kompozycjach?

6

A niby po co miałbym to robić? Lakierować? Jak mam dekoracje, to wiadomo, że prędzej czy później będzie na niej osiadał kurz, nie?

7

No tak, ale jak jest polakierowane, to łatwiej usunąć zabrudzenia. Przynajmniej taka jest moja obserwacja, wtedy np. mokra ściereczka nie zagraża suchej kompozycji.

8

Nie przyszło mi do głowy, aby susz na patyku czyścić, mokrym na dodatek, ale ok., każdy ma swoje sposoby. Te kupowane w sklepie suszki są chyba czymś zaimpregnowane, bo świetnie się trzymają, prezentują. Nie miałem powodu, żeby je czyścić, więc sorry, nie odpowiem na twoje pytanie w tym miejscu.