Temat: Poszukuję kliniki, która wykonuje najlepiej lifting w Gdańsku

niestety zaczyna być po mnie widać, że mam już swoje 35 lat i że skóra już nie ma tej elastyczności. Dlatego szukam gdzieś w Gdańsku jakiejś dobrej kliniki, która potrafi wykonać estetyczny lifting. Nie chcę bowiem wyglądać, jakby ktoś mnie z tyłu klamrą chwycił i jakbym się wiecznie usmiechała, tylko, żeby to wyglądało estetycznie. Coś polecicie?

2

Odp: Poszukuję kliniki, która wykonuje najlepiej lifting w Gdańsku

Serio? Chcesz iśc pod nóż tylko dlatego, że trochę zmarszczek się pojawiło? Dla mnie to totalnie bez sensu… raz, że to mało bezpieczne, dwa, że mało kiedy wyglda to naturalnie… Ale co mi tam… Twoja skóra, rób z nią co chcesz.

3

Kochana, każdy ma prawo dbać o swoją urodę tak, jak chce. Ja się wcale koleżance nie dziwię. Tez mam 35 lat, na szczęście moja skóra jest wciąz na tyle elastyczna, że zmarszczek nie widać tak bardzo, ale jakby miała je głębsze, to pewnie też bym się udała na podobny zabieg.

Zacznijmy od tego, że wcale nie trzea iść pod nóż, to raz smile Teraz są takie technologie laserowe, dzięki którym można doslownie wypalić ten naskórek, a skóra uzyskuje odpowiednią sprężystość. Brzmi pewnie strasznie, ale w rzeczywistości w żaden sposób to nie narusza zdrowej i jędrnej tkanki. Zabieg jest oczywiście bezpieczny. Nawet dla osób z rozrusznikiem.

5

Ciekawe, gdzie takie cuda robią…

6

A ja już Wam mówię gdzie robią lifting w Gdańsku. To jest taka specjalistyczna klinika, która jest na ul. Stara Stocznia. Mają właśnie nowoczesne lasery, którymi wykonują takie zabiegi. Ja znalazłam ją przez stronę internetową http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/lifting/. Kilka dni po zabiegu moja skóra wyglądała pięknie, żadnych strupków, ani nic. Momentalnie odjęło mi jakieś 10 lat smile