Temat: Sprawdzona agencja nieruchomości w Stargardzie

Witam. Poszukuję obecnie dobrej agencji nieruchomości w Stargardzie. Zależy mi na kompleksowych usługach od samego początku do końca, tj. zależy mi aby to biuro było ze mną od samego początku do końca całego tego przedsięwzięcia. Żeby zajmowali się szukaniem odpowiedniego mieszkania odpowiadającego moim wymaganiom, wyceną, doradzali w kwestiach finansowych i żeby określali stan prawny mieszkania zgodnie z prawdą i w razie czego zajęli się tą sprawą też. Generalnie żeby robili wszystko, co powinno robić takie biuro w celu ułatwieniu nabycia nieruchomości ich klientowi. Polecicie mi coś?

2

Odp: Sprawdzona agencja nieruchomości w Stargardzie

Polecam przeglądać oferty sprzedaży mieszkań na sprawdzonych stronach i wybranie tego, co panu najbardziej odpowiada. Wtedy będzie pewność, że kupiłeś to, co chciałeś, dokładnie w Twoim guście. A biura nieruchomości to zawsze dodatkowa kasa i to z lenistwa…

3

Nie z lenistwa tylko z braku czasu. I z braku chęci wpakowania się w jakieś mieszkanie, które okaże się kogoś innego. Bo różne kwiatki się trafiają, różnie ludzie kombinują i czasami można kupić mieszkanie z mieszkańcami, bo ktoś je wynajmował i może tam mieszkac… Te prawne rzeczy sa bardzo zagmatwane, więc wolę mieć od tego specjalistów…

4

No i bardzo dobrze, tak powinno być, a nie że na wszystko szkoda kasy, a później jest płacz bo co zrobić skoro mieszkanie wygląda gorzej niż miało, bo pod świeżą farbą grzyb albo nadal mieszka tam matka z dzieckiem…

5

Dokładnie, przez biuro jakieś zawsze bezpieczniej. A jeśli chodzi o agencję nieruchomości w Stargardzie to polecam zajrzeć tutaj: http://www.hestianieruchomosci.pl/. Oni świadczą bardzo fachowe usługi w zakresie zakupu albo wynajmu mieszkania. Współpracują też z prawnikami i rzeczoznawcami więc niczym nie trzeba się martwić.

6

Też polecam firmę Hestia Nieruchomości. Kupiłam z ich pomocą wymarzony dom i bardzo miło wspominam tę współpracę. Wszystkim się zajęli, wszystko sprawdzili i wszystko poszło zgodnie z planem.