Temat: Dobry hydraulik w Warszawie

Witam, szukam hydraulika, który zamontowałby toaletę i dwie umywalki w lokalu pod wynajem. Lokal będzie wynajęty pod sklep – branża mięsna, w związku z czym musi spełniać szereg wymogów, między innymi właśnie dwa duże zlewy. Poki co jest jeden mały kranik, nie ma toalety wcale, także wydaje mi się, że sporo roboty będzie z przystosowaniem lokalu pod nwynajem. Dzwoniłem już do kilku hydraulików ogłaszających się na stronach internetowych, ale żądali oni, według mnie, niebotycznych sum jak na taką usługę. Czy polecacie może jakąś firmę, która świadczy usługi hydrauliczne w cenach rozsądnych? Będę wdzięczny za pomoc.

2

Odp: Dobry hydraulik w Warszawie

Sklep mięsny to nie lada wyzwanie... musi on spełniać szereg wymogów, aby sanepid w ogóle zezwolił na jego funkcjonowanie.

3

Ale to już chyba nie jest mój problem smile w moim obowiązku jest tylko zamontowanie toalety i umywalek.

4

Oczywiście, to wynajmujący musi się zatroszczyć o to, żeby lokal spełniał wymogi pod jego branżę. Ale z tego, co wiem, to w dzisiejszych czasach wynająć likal bez toalety t orzecz niemomżliwa, dlatego to akurat jest, tak jak mówisz, Twój obowiązek. Bardzo byłem zadowolony z usług tej firmy http://darbud.org/nasza-oferta - w czasie remontu łazienki bardzo szybko zajęli się instalacją hydrauliczną. Cena jak dla mnie była spoko. Poolecam.

5

Cena zależy w pewnym stopniu od jakości zakupionych materiałów. Możesz kupić toaletę za 200 zł i za 2000 zł wink Ale o tej kwestii sam zadecydujesz. Nie radze jednak oszczędzać na sprzecie sanitarnym, po w efekcie będzie tak, że bedziesz płacił podwojnie. Poza tym lokal wynajmowany bedzie Ci przynosil zysk, wiec możesz w niego raz zainwestować, będziesz lepiej wygladal w oczach wynajmujacego wink Znam firme, o ktorej mowa wyzej i faktycznie nie jest droga. http://darbud.org/ tu powinienes znaleźć cennik, a najlepiej zadzwoń i popros o wycene. Pozdrawiam!!

6

Dzięki!