Temat: Sklep w Poznaniu oferujący taśmy – gdzie znajdę?

Hej, prowadzę swoją firmę transportową i potrzebuje zakupić zapas taśm różnego typu, na pewno izolacyjne, samoprzylepne itp. Gdzie w Poznaniu znajdę sklep z dużym wyborem i sprzedającym hurtowo?

2

Odp: Sklep w Poznaniu oferujący taśmy – gdzie znajdę?

Witaj, ja taśmy do mojej firmy w szczególności samoprzylepne kupuje w tym sklepie: ebordi.pl/towar/lista/18/tasmy-samoprzylepne, ponieważ wybór mają największy jeżeli chodzi o sklep w Poznaniu. Mają rożnego rodzaju taśmy: metalizowane, aluminiowe, poliestrowe i poliamidowe.

3

Hej, z mężem zamawialiśmy w czasie remontu taśmy z tego sklepu i faktyczne wybór mają bardzo duży: taśmy pakowe, izolacyjne, dwustronne, biurowe, maskujące itp.

4

Cześć, ja kupowałem u nich akurat taśmy izolacyjne PCV i byłem bardzo zadowolony. Są dobrej jakości, wytrzymałe, ich klej oparty jest na kauczuku, więc spokojnie możesz ich użyć do prac z elektrycznością.

5

A mogę prosić o link do strony z taśmami izolacyjnymi pcv?

6

Pewnie, izolacyjne taśmy PCV znajdziesz pod tym linkiem: ebordi.pl/towar/lista/12/tasmy-izolacyjne pod którym możesz też od razu zamówić z dostawą do domu.

7

Kupuje regularnie w tym sklepie taśmy izolacyjne pcv do mojej firmy i uważam, że mają jedne z najlepszych taśm dostępnych na rynku. Są bardzo elastyczne, rozciągają się dobrze i mają świetną przylepność.