Temat: Sprzęt do resuscytacji Spencer – czy to dobry wybór dla klubu sportowego?

Jako prezes klubu piłkarskiego jestem zobowiązany do zapewnienia kibicom, piłkarzom i gościom każdorazowo pełnego bezpieczeńśtwa podczas oglądania zmagań sportowych. Dlatego dbam o to tak jakbym to potrzebował pomocy. Chciałbym wyposażyć klub w podstawowy sprzęt ratowniczy z najwyższe półki. Chodzi mi po głowie marka Spencer i tutaj chciałem zapytać znawcó tematu, czy faktycznie to dobry wybór?

2

Odp: Sprzęt do resuscytacji Spencer – czy to dobry wybór dla klubu sportowego?

Oczywiście, że tak, bo marka Spencer to jedna z najlpeszych firm pod względem produkcji sprzętu ratowniczego. Sam sprzęt jest używany w wielu krajach, a można go kupić na przykład tutaj http://www.dowan.com.pl/oferta/spencer/ i to za cenę, jakie nie spotkasz nigdzie indziej. A do klubu sportowego jak najbardziej polecam sprzęt do resuscytacji Spencer w różnej konfiguracji.

3

W dzisiejszych czasach trzeba być przygotowanym na wszystko, a wiadomo, że im niższa liga, tym poziom tego bezpieczeńśtwa musi być jeszcze bardziej odpowiedni...

4

Każdy klub sportowy i każda organizacja powinna mieć dostęp do sprzętu ratowniczego, chociaż zdaje sobie sprawę, że to na razie pozostaje raczej w sferze marzeń. Ale może kiedyś zmieni się to na tyle, że każdy będzie czuł się bezpiecznie.

5

To bardzo dobry producent sprzętu medycznego, który działa przede wszystkina na wyspach brytyjskich. Torby ratownicze z jego logo bardzo często można spotkać w różnych kartkach czy podczas imprez zbiorowych.

6

Byłem kilka razy na wyspach i wiem, że produkują całiem pokaźny asortyment ratowniczy, którym można wyposażayć nawet profesjonalne karetki.