Temat: Modele Academy dla fana militariów – warto?

Mój ojciec uwielbia militaria pod każdą postacią. Fascynuja go karabiny, jak i najróżniejsze pojazdy militarne. Niedawno widziałam, że nawet kleił jakieś modele statków i samolotów. Pomyślałam, że może zrobiłabym staruszkowi prezent i kupiła taki model. Trafiłam na stronie http://agtom.eu/1081_academy) na modele Academy i zastanawiam się, czy to dobry wybór. Są tu jakieś osoby, które też zajmują się modelarstwem? Bo ja to zielona jestem smile

2

Odp: Modele Academy dla fana militariów – warto?

Staruszek nie ma co ze sobą robić na starość? tongue

3

Dobrze, że Ty masz… wypraszam sobie takie komentarze…

4

Daj spokój, nawet nie ma co zwracać uwagi na takie osoby, bo to tylko szkoda nerwów. Co do zaś samych modeli Academy to jak najbardziej, bardzo dobry wybór. Jeśli Twój tata ceni sobie szczegółowe wykonanie modeli, to będzie się przy składaniu ich cieszył jak dziecko. smile

5

Prawda! Tym bardziej, że w ofercie Academy jest mnóstwo samolotów wojskowych, jakie powstały na przestrzeni wieków. Ba! Mają też i inne ciekawe modele, jak na przykład takie stworzone w oparciu o projekt Leonarda Da Vinci, ale to nie wiem, czy akurat Twojemu tacie przypadnie do gustu.

6

No własnie widziałam, że jest tam i helikopter i nawet czołg…

7

No Leonardo wyprzedzał swoją epokę o kilka stuleci wink

8

Ale jednak chyba postawię na coś bardziej współczesnego, tym bardziej, że znalazłam tam ten amerykański helikopter, taki dosyć charakterystyczny smile Dzięki chłopaki!