1

Temat: Jakie feromony wybrać?

Sprawa jest tego typu że mam już prawie 30 lat i brak stałej partnerki jak dotad. Róznych rzeczy probowałem ale mam tak skryta osobowosc i nie potrafiebyc przebojowy ze niestety nikt siemna nie interesuje. Swojego czasu sporo czytałem o feromonach ale nie miałem odwagi spróbowac, bycmoze warto wrócić do tego tematu. Jeśli już to jakie polecacie?

2

Odp: Jakie feromony wybrać?

Nie łatwiej coś w sobie zmienić? Zająć się czyms ciekawym i pasjonujacym i zaczacprzyciagac ludzi do swojego zycia? Moze i dzieki feromonom uda ci się zainteresowac dziewczyny ale co później? Jak poradzisz sobie ze zwiazkiemitd?

3

Hej! Feromony pomagają zyskać duzopewnosci siebie - wiem co mówię. Kiedy juz zaczniesz inaczej na siebie patrzeć i poznasz swoja wartosc to bedziesz radził sobie także ze związkami. Takie były moje doświadczenia. Podobnie jak ty nie radziłem sobie z kobietami ale przy pomocy feromonów zrozumiałem że są mną zainteresowane a wtedy bez problemu potrafiłem się otworzyć i pokazać kim i jaki jestem.

4

Mi tez feromony pomogły podrywać dziewczyny tongue. Szczególnie na imprezach fajnie to działa bo ludzie są bliżej siebie, jest większe przywolenie na dotykanie siebie itddzieki czemu działanie jest jeszcze silniejsze. Czasami używam nie tylko w celach towarzyskich. Zauważylem ze jestem o wiele lepiej odbierany kiedy mam załatwić jakieś sprawy w pracy, albo urzędzie smile. Ludzie są bardziej pomocni, rozmowni i przychylni. To taka moja mała tajemnica o której wiedza tylko przyjaciele smile. Jeśli nie wiesz jakie wybrać to polecam skorzystać z rankingu http://feromony-rank.pl/. Są tam opinie specjalistów jak i zwykłych ludzi dzieki czemu moznaznalezc cos co najbardziej bedzie ci odpowiadać. Pozdrawiam.

5

Nie pomyslalem ze mozna w ten sposób uzywac feromonów. Ciekawe ile razy pomogłem jakiejś kobiecie tylko dlatego ze działała na moja podswiadomosc ;]

6

hehe, dzięki za link i pomoc. Bardzo się cieszę że tu napisałem.