1

Temat: Poszukuję pogotowia hydraulicznego z Krakowa 24h na dobę.

Hej wszystkim. Potrzebuję pilnej pomocy. Za dwa dni mamy duże wesele w naszej sali i jak na złość coś się stało z dopływem wody do umywalek. Potrzebuję specjalisty który może przyjechać i to naprawić. Bardzo zależy mi na czasie.

2

Odp: Poszukuję pogotowia hydraulicznego z Krakowa 24h na dobę.

Wejdź na http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/pogoto … iczne-24h/ i tam masz telefon kontaktowy. Firma oferuje pogotowie hydrauliczne w Krakowie 24h więc im szybciej zadzwonisz tym lepiej. Bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o hydraulikę i kanalizację. Polecam.

3

Miałam gdzieś namiary na dobrego hydraulika z tych okolic więc postaram się zaraz znaleźć. Gościu jest naprawdę fachowy i potrafi wszystko naprawić. Taka złota rączka z niego. Jak tylko coś znajdę to zaraz się odezwę.

4

Korzystałam z usług firmy ze strony wyżej. Bardzo dobra, rzetelna i fachowa pomoc. Do tego posiadają odpowiedni i nowoczesny sprzęt przez co są w stanie szybko i skutecznie zdiagnozować problem wink

5

Będę mega wdzięczny za każdą pomoc. Zbyt dużo ludzi będzie na tym weselu żebym mógł sobie pozwolić na takie niedopatrzenie. Mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy.