Temat: Implanty zębowe w Bydgoszczy – ile kosztują i gdzie można je wstawić?

Czy ktos z was wstawiał sobie implant zebowy? Jak wygląda takie leczenie? Jaki jest aktualny koszt wstawienia implantu gornej jedynki? Gdzie w Bydgoszczy wstawiają implanty zebowe? U kogo warto się leczyc – kto zna się na tej technologii najlepiej?

Odp: Implanty zębowe w Bydgoszczy – ile kosztują i gdzie można je wstawić?

Ja tam bym się na coś takiego nie zdecydował. Raz, że to jest strasznie drogie. Dwa, że wwiercają ci się w kość. Masakra.

3

No tak, ale dzięki temu nie ma zadnych widocznych mocowan na pozostałych zebach, tak jak w przypadku mostu. Wiem, że to jest drogie, ale ciekawa jestem ile dokladnie kosztuje wstawienie implantu jedynki. Podobno kiedys kosztowało około 5tys. Ciekawa jestem czy ceny wzrosly, czy nadal jedynka kosztuje tyle samo.

4

Teraz to chyba poniżej 6tyś się nie da zrobić implantu. Zawsze możesz zostać przy jakieś tańszej alternatywie. Dobrze zrobiony mostek tak bardzo nie rzuca się w oczy.

5

No moze i tak, ale na pewno jest mniej wygodny niż implant.

6

Jeśli naprawdę chcesz sobie zrobić implanty zębowe w Bydgoszczy to koniecznie powinnaś przejrzeć sobie informacje umieszczone w tym serwisie internetowym http://www.implanty-bydgoszcz.eu/. Tam masz dokladnie opisane wszystkie ważniejsze kwestie związane z wstawianiem implantów i z alternatywnymi, nieco tańszymi metodami uzuspłeniania ubytków w uzębieniu. W serwisie masz też od razu namiary na doświadczonego stomatologa, specjalisty w dziedzinie implantologii, także jak ostatecznie zdecydujesz się na implant to najlepiej wstawiać go właśnie u niego.

7

No ostatecznie się jeszcze nie zdecydowalam, bo wciaz nie wiem, ile moze kosztowac taki implant zębowy w Bydgoszczy. Jak cena będzie w granicach 5-6tyś to pewnie sie zdecyduje. A nie wiecie, czy takie leczenie mozna jakos spłacać w ratach?

8

W klinikach chirurgii plastycznej często płaci się za zabiegi w systemie ratalnym, także przy drogich zabiegach stomatologicznych może być podobnie.

9

W przyszłym tygodniu sie zarejestruje na wizyte. Bede wiedziała na czym stoje.