Temat: Modlitewnik z sakramentami pokuty – gdzie dostanę?

Witam, chce w prezencie córce kupić modlitewnik z sakramentami pokuty. Jest bardzo pobożna, a jeszcze nie dostała takiego modlitewnika swojego własnego nigdy, więc tak sobie pomyślała, że może jej taki prezent sprawię, ucieszy się na pewno z takiej niespodzianki. Nie chciałabym tylko jednak żeby kupować jej jakieś byle co, więc może podpowiecie mi gdzie najlepiej kupić coś takiego? Bardzo proszę o pomoc, bo sami rozumiecie, że to ma być prezent dla ważnej dla mnie osoby i nie chcę byle czego kupować… Gdzie kupujecie takie rzeczy?

2

Odp: Modlitewnik z sakramentami pokuty – gdzie dostanę?

Ja co prawda osobiście bym się z takiego prezentu nie ucieszyla, ale jak twoja corka lubi i taka zainteresowana tematami to bardzo miły prezent z Twojej strony! Tylko żeby zakonnicą nie została, haha tongue

3

A nawet jakby została to coś złego w tym jest? Jeszcze jest mała, całe życie przed nią to będzie wyborów dokonywać, sama postanowi czy chce od klasztoru iść czy rodzinę zakładać, ja jej do niczego zmuszać nie będę ani niczego odradzać też nie, nie mam problemu z takimi rzeczami, jak ktoś czuje taką potrzebę żeby do klasztoru iść to tylko się cieszyć, a nie narzekać i odradzać.

4

No nie no, nic zlegoprzeciez, ale matki to jednak wola chyba siewnukowdoczekac, to znaczy ja na przyklad bym tak wolała…

A mała to znaczy ile ma mniej więcej lat? Bo nie wiem jakie rzeczy dla niej ci są dokładnie potrzebne, takie bardziej prosty czy już czytać dobrze umie?

6

Umie, umie. Skończone 7 lat już ma, więc już umie dobrze! To w ogóle zdolna dziewczynka jest, bardzo grzeczna i poukładana, i pobożna, jesteśmy z niej dumni bardzo.

Aha, no to dobrze.  To jeśli chodzi o modlitewnik sakramenty pokuty dla dzieci tę tematykę bardzo dobrze, tak fajnie i logicznie przedstawia ten tutaj: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modli … la-dzieci/. Idealny dla dzieci, dobrze jest wszystko tak wyjaśnione i przedstawione w fajny, prosty sposób.

8

O, ładnie to wygląda! I jaki tani, aż się nie spodziewałam. Popatrze sobie co tam jeszcze to wydawnictwo JUT ma w ofercie , może jej coś ładnego dobiorę w tym temacie i będzie miała kom-plet jakiś fajny. Dziękuję bardzo za podpowiedź!