1

Temat: Jaka jest cena feromonów w perfumach?

Hej, słuchajcie próbowałem juz wszyskiego ale jakoś nie mam powodzenia u kobiet, a słyszałem o feromonach, które działaja na kobiety i człowiek staje sie atrakcyjniejszy i odwazniejszy w kontaktach damsko-męskich, wiecie ile kosztują takie perfumy z feromonami i czy to naprawdę dziala?

2

Odp: Jaka jest cena feromonów w perfumach?

No wiesz, z tego co sie orientuje to cennik feromonów jest bardzo zrożnicowany zależy od producenta i wielkości buteleczki, za 15ml zapłacisz ok 50 zł, a za 100 ml już ok. 200 zł, ale zwykle takie duże flakoniki starczaja na bardzo długo, więc sie opłaca taki zakup.

Perfumy nie zaszkodzą, ale jak masz problem z kobietami to lepiej przyjdz do mnie a ja udziele ci kilku lekcji, jak należy postępować z kobietami, drogo nie wezmę:D

4

O widze że Don Juan się nam na forum trafil, ale na powaznie czy feromony działaję i na ile starczy taka fiolka, ktos podpowie?

5

Pewnie jak ze wszystkim zdania beda podzielone, ale faktem jest, że feromony robia furorę wśród klientów na calym świecie, o ich sile było miedzy innymi w książce Pachnidło, a to na ile wystarczy ci dana fiolka zalezy jakie kupisz, ale objetnie czy kupisz feromony marki Love and Desire, Pheromax czy jakieś inne, na kazdej ulotce masz napisany sposób dozowania i na ile średnio wystarczają, przesadzać tez nie ma co, bo osiągnie sie skutek odwrotny do zamierzonego.

6

Ja używam feromonów z serii Pheromax, ich flakonik może wydac się maly ale są to feromony o wyższym stezeniu niż klasyczne tego typu produkty, to az 5 g feromonów w małej 14ml buteleczce, chyba meskie feromony z tej serii tez dostaniesz, powodzenia, ale nie biegaj po sklepach tylko zamów online