Temat: Apteka tanie leczenie - polećcie jakąś

Cześć. Zastanawiam się, czy ktoś z Was kupuje w aptekach internetowych? Wiecie, że dopiero niedawno odkryłem, że w ogóle jest taka możliwość? Zastanawiam się, jak to wygląda z kwestią zabezpieczenia lekarstw oraz ich przechowywaniem, a potem przesyłką. Może ktoś z was napisać coś na ten temat? Kupujecie w aptekach online czy raczej wolicie stacjonarne? Gdzie zamawiacie? Będę wdzięczny za wszystkie rady

2

Odp: Apteka tanie leczenie - polećcie jakąś

Nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na kupno leków i produktów farmakologicznych online. Nie masz pewności, gdzie i jak one były przetrzymywane. Apteka znajduje się niemal na każdym osiedlu, więc nie widzę sens w zamawianiu czegoś przez internet.

3

Kompletnie Cię nie rozumiem. Przecież to znacznie ułatwia zakupy. Nie musisz nigdzie chodzić, bo wszystko masz dostarczone bezpośrednio do domu. Ja zamawiam wszystko przez neta i w ogóle nie mam takich obaw jak ty.

4

Poza tym wiesz, że taka apteka to tanie leczenie? Kupisz tutaj leki bez recepty czy inne produkty farmakologiczne, które są zdecydowanie tańsze niż w tradycyjnych aptekach i to nawet o 30%! Wydaje mi się, że to powinno być dobrym argumentem dla ciebie. Ja zazwyczaj zamawiam z tej apteki: https://www.aptekamini.pl/, bo mają tutaj duży wybór leków bez recepty. Zawsze w okresie jesienno-zimowym zamawiam tutaj preparaty na kaszel czy katar. Dostępne są także dermokosmetyki dla osób z wrażliwą skórą.

5

A jak wygląda kwestia wysyłki? Produkty są szczelnie zamknięte i zabezpieczone? Raz zamawiałem z apteki online syrop i przyszedł cały potłuczony.

6

Ja też zamawiałam kiedyś z Apteka Mini i nic takiego się nie stało. Przesyłka jest dobrze zabezpieczona, a dodatkowo całe zamówienie idzie w miaro szybko, więc nie będziesz czekać długo.Polecam!

7

Dla mnie najważniejszym argumentem jest cena. Mój syn jest alergikiem, więc kupuję mu leki bez recepty właśnie online, bo są znacznie tańsze.

8

Dzięki za polecenie! Też właśnie chodziło mi o produkty dla dzieci, ale widzę, że tutaj mają niezły wybór.

9

Dokładnie tak. Mnie zawsze w aptekach wkurza to, że wszystko podaje farmaceuta i nie możesz sam wybrać.

10

Dlatego zamawiam online smile