1

Temat: Gdzie dostanę świetlówki starego typu

Piszę na prośbę mojego dziadka, który nie bardzo potrafi się posługiwać komputerem, a tym bardziej pisać na forach internetowych. Jak się domyślacie to człowiek starej daty, którego przekonać do nowości jest ciężko. Poprosił mnie, abym poszukał dla niego sklep, w którym bez problemu kupi świetlówki podłóżne, starego typu do lamp w swojej stolarni. Pomożecie?

2

Odp: Gdzie dostanę świetlówki starego typu

Przekonanie niektórych osób do nowości jest czasami bardzo trudne i coś o tym wiem. Sam próbowałem przez długie tygodnie przekonać mojego ojca do tego, żeby zamiast dzwonić z telefonu stacjonarnego przerzucił się na komórkę. Ale jak się pokaze konkretne zalety to jest to ostatecznie możliwe.

3

Hehe, kolego daj już spokój z tymi świetlówkami, to przecież nie takie wiekowe rozwiązanie...W wielu pomieszczeniach są jeszcze lampy tegoo typu i znalezienie odpowiedniego dostawcy świetlówek jest jak najbardziej na czasie. Polecam zajrzeć tutaj http://www.gitmarket.pl/swietlowki-liniowe-t5/, myślę że to wlasnie o to chodzi.

4

Dokładnie tak, jak napisałaś. To są te żarówki. W końcu we wszystkich lampach dziadek będzie miał światło. Teraz jak się wchodzi do warsztatu to słychać tylko szmery, które dochodzą spod obudów i widać mruganie niektórych świetlówek, co oznacza, że i z nimi jest już raczej kiepsko.

5

Pamiętam te lampy i te efekty, o których piszesz. Teraz żarówki i same oprawki to już zupełnie inna jakość wykonania, dlatego bez obawy kupuje to co jest dostępne na rynku. Producenci zadbali o to, żeby poszczególne produkty były już na najwyższym poziomie.

6

Dobry sklep Ci koleżanka poleciła. Zakupy u nich to prawdziwa przyjemność. Pamiętam jak kupowałam ostatnio żarówki ledowe g4 to w żadnym innym sklepie lepszej ceny nie było.

Ledy są w ogóle bardzo dobre. Ja akurat korzystałem z tej oferty http://www.gitmarket.pl/zarowki-led-gu10/, jak będziesz chciał dziadka przekonać do zmian i pójścia w stronę nowoczesności to polecam ten asortyment.