Temat: Jaka jest najlepsza oferta na kamień?

Słyszeliście pewnie o tym, że bardzo dobrym materiałem na wykończenie wnętrz w domowych pomieszczeniach są kamienie naturalne. Też chciałabym sobie coś takiego sprawić, ale chciałabym również się dowiedzieć, kto ma najlepszą ofertę, jeśli chodzi o kamienie. To nie jest jednak sklep, który można spoktać za każdym rogiem…

2

Odp: Jaka jest najlepsza oferta na kamień?

Hehehe, no z koszykiem na zakupy to tam się raczej nie chodzi smile))) Raczej z mały dostawczym, albo i ciężarowym. Ale bez obaw, większość firma dowozi towar.

3

Ja Ci mogę polecić tą firmę z której sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak icen. Porównałam ich z innymi ofertami i nie było lepszych. To firma, którą znajdziesz tutaj http://ega.pl/oferta/, a ich oferta jest bardzo, ale to bardzo szeroka. Dla każdego coś dobrego…

4

No i to mis ię podoba, w końcu jakis konkret, a nie jakieś pojedyncze elementy, jakie prezentują na przykład w marketach budowlacnych. Dobrze jest jednak od czasu do czasu zapytać na forum…

5

Mogę tylko potwierdzić, że Grupa Ega oferuje kamienie najwyższej jakości i w niezmiennie dobrych cenach. Klienci muszą wziąć pod uwage, że ceny materiałów kamiennych są ruchome i trudno w danym momencie oszacować, ile będzie warte zamówienie na przykład za tydzień. Podobnie wygląda to trakże na rynku paliw, które są przedmiotem ustalania cen.