Temat: Budowa tarasu

Dzień dobry. Kończę właśnie budowę domu i przyszedł czas na zorganizowanie i budowę wymarzonego tarasu. Poszukuje dobrej jakości płyt budowlanych, które z powodzeniem będę mógł zamontować na tarasie. Wiadomo, że płyty będą wystawione na różne warunki pogodowe, więc muszą być odporne na wilgoć i inne czynniki. Co polecacie?

2

Odp: Budowa tarasu

Witaj. Przy budowie tarasy razem z mężem wybraliśmy zamiast płyt sklejki antypoślizgowe, które idealnie nadają się do budowy tarasu i innych podestów. Zamówiliśmy je przez sklep internetowy: http://korner24.pl/pl/sklep/szukaj?shp_ … %9Blizgowa Materiał jest bardzo odporny na ścieranie i zgięcia. Nasz taras ma już kilka lat i wygląda świetnie, a podłoże jest w nienaruszonym stanie, mimo że posiadamy dwa psiaki.

3

Odp: Budowa tarasu

Hej. Podobnie jak moja poprzedniczka zamawiałam płyty do budowy tarasu w tym samym sklepie internetowym. Wybrałem jednak płyty mdf, konkretne informacje o nich znajdziesz tutaj: http://korner24.pl/pl/sklep/kategoria/mdf,5. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Są odporne na wilgoć i ogień, więc idealnie sprawdzą się na dworze. A poza tym wyglądają bardzo stylowo, ponieważ do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Wszyscy znajomi zawsze się dziwią, gdy im uświadamiamy, że to jednak nie jest prawdziwe drewno.

4

Odp: Budowa tarasu

Witajcie. Może nie polecę Ci idealnego materiału do budowy tarasu, bo się niestety na tym nie znam, ale zdecydowanie polecam Ci wspomniany wcześniej sklep. W ostatnim czasie poszukiwałam akcesoriów meblowych firmy Blum w sklepie Korner otrzymałam wszystko, czego chciałam i to w bardzo atrakcyjnych cenach.