Temat: Jaką kupic odzież na narty?

Witajcie. Wybieram się na narty z rodziną po raz pierwszy w życiu. Jako, że będzie to mój debiut i nie za bardzo mam doświadczenie w tym , jakie rzeczy powinna wziąć ze sobą „narciarka” liczę na Wasze rady.. Muszę kupować specjalny strój narciarski czy wystarczy po prostu ciepła odzież zimowa?? Pięknie proszę o porady od tych bardziej doświadczonych smile

2

Odp: Jaką kupic odzież na narty?

Hej, hej! Moim zdaniem powinnaś zainwestować w odzież narciarską – można znaleźć droższe i trochę tańsze rzeczy, jednak ubrania przeznaczone na narty mają odpowiednie parametry, są wykonane z odpowiednich materiałów. W takich specjalnych rzeczach nie powinnaś zmarznąć i przemoknąć. Spodnie i kurtka to podstawa!

3

Witaj. Zainwestuj w bieliznę termiczną – to bardzo przydatna rzecz, która pozwoli utrzymać stałą temperaturę. Poza tym rękawiczki!!! Zdarzyło mi się wybrać na narty w „zwykłych” rękawiczkach – coś okropnego, myślałam, że mi ręce odpadną. No i czpka – tez warto miec wygodną ciepłą czapkę, ja preferuje polarową wink

4

Witam serdecznie. Polecam Ci rozejrzeć się w ofercie sklepu: http://napieszo.pl/362-kurtki-softshell-meskie, ja akurat kupiłem tam kurtkę softshell. Dla zainteresowanych – wypas! Kurtke noszę też na co dzień i chyba jeszcze nie miałem wygodniejszej. Aktualnie rozglądam się za kurtką i spodniami narciarskimi i na pewno wybiorę coś z oferty tego sklepu. Polecam.