Temat: Drukarnia offsetowa w Poznaniu lub okolicy– jaką polecacie?

Witam, przygotowuje większa kampanie reklamową dla mojego szefa, podczas której będziemy drukować wiele różnych materiałów. Dostaliśmy dofinansowanie też z unii wiec udało się opracować calkiem fajny plan działania. Nie chce wchodzić w szczegoly, bo to jeszcze nie ujrzało swiatla dziennego smile Chciałbym jednak dopytać was, bo niestety dopiero od niedawna pracuje w tej firmie i to w sumie będzie moje pierwsze zlecenie – od razu tak szeroko na początek wink) – jaką drukarnię offsetowa polecilibyście mi w Poznaniu lub w okolicy?

2

Odp: Drukarnia offsetowa w Poznaniu lub okolicy– jaką polecacie?

jasne – tajne/poufna wink) A możesz chociaż zdradzić jakiego typu materiały do drukowania masz na myśli?

3

To byłby druk materiałów szkoleniowych, ulotek, folderów i gadżetów.

4

Ja mogę Ci podeslac tylko linka do tej drukarni, w której ja ostatnio zlecalam kilka rzeczy do druku. Nazywa się Akcygraf i jest z Przeźmierowa. Tutaj link do strony głównej: http://www.studio.akcygraf.pl/. Dla mnie ostatnio też drukowali różne materiały szkoleniowe, ulotki i jeszcze zamawialiśmy kalendarze trójdzielne. Do tego jeszcze przygotowali graficznie wszystkie materialy, bo ja niestety nie dysponuje zadnym grafikiem u siebie w pracy. Mamy niby dział marketingu, ale w nim niestety nie ma osoby, która posiadalaby zdolności artystyczne wink

5

Tez znam te drukarnie wink zleciliśmy mi ostatnio drukowanie ulotek na jedna z imprez, które organizujemy. Polecam.

6

okej, czyli rozumiem, że wszystkie te rzeczy, które będę chciał wydrukować, to mają w swojej ofercie?

7

Myśle, ze tak. Zajrzyj sobie po prostu na ich stronę.

8

Oks, dzieki w takim razie za pomoc!