Temat: Czy budową hal produkcyjnych w Polsce zajmują się polskie firmy?

Podczas ostatniego spotkania urodzinowego trochę pokłóciliśmy się z przyjaciółmi o to, czy projekty budowlane w Polsce są realizowane przez polskie firmy. Znajomy upierał się przy tym, że hale produkcyjne są w budowane zwykle przez firmy zagraniczne, a ja sie z tym zgodzic nie moge, bo wiem, gdzie pracują inni moi znajomi. A ajk to wygląda z Waszej perspektywy, znacie może jakąś firmę, która buduje takie hale?

2

Odp: Czy budową hal produkcyjnych w Polsce zajmują się polskie firmy?

Powiem Ci jedno, że jeśli nie interesujsz się tematyką budowlaną, to pewnie o takich firmah nie słyszałeś. Z reguły one się nie ogłaszają w reklamach telewizyjnych i radiowych. Ale zapytaj specjalistę to od razu wskaże odpowiedniego wykonawcę. Jak jest się osobą odpowidzialną za budowy w danym firmie, to dobry namiar zawsze trzeba mieć pod ręką.

3

No oczywiście, że tak. Ja pracuje na przykład na takim stanowisku i doskonale wiem, komu mogę zaufać w kwestii budowlanej. Możesz powiedziec swoim znajomym, że polskie firmy do takich prac są najlepsze. Wiecie przecież, że najbardziej poszukiwanmi fachowcami z Polski są budowlańcy.

Czyli mówicie jednak, że polska myśl technologiczna stoi na wysokim poziomie?

5

Tu już nawet nie chodzi o to, czy jest to polska myśl technologiczna, ale chodzi o samo wykonanie. Polacy w tej kwestii są najlepsi. Hal, które można szybko zbudować powstaje w naszym kraju coraz więcej, co świadczy o tym, że powodzi się naszym firmom.

6

Dobra, dobra, wszyscy coś tutaj mówią o budowaniu a tak naprawdę nikt nie pokazał koledze, kto jest najlepszym budujacycm tego rodzaju kostrukcje. Jeśli budowa hal, to bez wątpienia należy sprawdzić tutaj http://solidhale.pl/oferta/ co i jak można zbudować. Na stronie można też wyliczć wstępnie koszty, jakie czekają inwestora smile))

7

Jak to maawiają znajomi inżynierowie, trzeba mieć na czym czapkę nosić. Jeśli budować to tylko z solidhale.pl, która od wielu lat pokazuje co potrafi...